تولید کننده مخزن فایبرگلاس تولید کننده مخزن فایبرگلاس .

تولید کننده مخزن فایبرگلاس

چرا باید از مخزن فایبرگلاس استفاده کنید؟

مخزن فایبرگلاس:

مخازن فایبرگلاس راه حل های ایده آل ذخیره سازی برای برداشت آب باران در فضای باز، ذخیره آب، محافظت در برابر آتش، ذخیره سازی میدان نفتی، کود مایع، تصفیه آب، ذخیره آب آبیاری و موارد دیگر است. خط مخزن فایبرگلاس ما از ظرفیت ذخیره سازی 1000 گالن تا 1،000،000 گالن است.

مخازن فایبرگلاس مقرون به صرفه، قابل تنظیم متناسب با پروژه شما هستند و از همه مهم تر دوام و مقرون به صرفه هستند. شرکت هلدینگ صنایع برتر، با تولید کنندگان پیشرو مخازن فایبرگلاس در کشور همکاری می کند تا بالا ترین کیفیت ممکن را تجربه کند. اجازه دهید تیم متخصص ما پروژه شما را تا خط پایان راهنمایی کنند.

چرا باید از مخزن فایبرگلاس استفاده کنید؟

·        مقاومت برتر در برابر خوردگی.

·        مقاومت کششی و انعطاف پذیری بالا.

·        به راحتی فرموله و طراحی می شود تا مخزن را برای مصارف، محصولات و دمای مختلف سفارشی کنید.

·        سهولت تعمیر و پیکربندی مجدد.

·        با دوام و اقتصادی.

مزایای مخازن فایبرگلاس:

·        طول عمر طولانی.

·        از نظر وزن 12 برابر قویتر از فولاد.

·        قدرت بالا برای جیره بندی.

·        سهولت حمل و نقل و بارگیری.

·        طراحی سازه ای.

·        هزینه کمتر برای حجم های بزرگ تا متوسط.

·        مقاوم در برابر خوردگی.

·        انعطاف پذیری برای سفارشی سازی مخازن.

·        مقاوم در برابر اشعه ماورا بنفش مقاوم در برابر قرار گرفتن در معرض محیط.

·        گزینه های بالای زمین یا زیر زمین.

همه فایبرگلاس ها برابر نیستند!

خرابی ها و مشکلات زمانی رخ می دهد که مخازن فایبرگلاس برای تأمین شرایط سرویس ساخته نشده اند یا از رویه های کیفی پیروی نمی کنند.

اغلب کاربران نهایی سوالات درستی را نمی دانند که بپرسند تا مطمئن شوند مخزن فایبرگلاس خود را به درستی مشخص کرده اند.

این به دلیل درجه های مختلف رزین و شیشه از اهمیت برخوردار است. اطمینان از رعایت مراحل و مشخصات کیفی و مخزن فایبرگلاس با دوام ارائه می شود.

کلاسها و مشخصات رزین پلی استر

·        رزین ارتوفتالیک:

که معمولاً به عنوان رزین با هدف عمومی شناخته می شود، خواص اساسی مهار را فراهم می کند، اما مقاومت در برابر خوردگی و پایداری در برابر هوا را ایجاد نمی کند. بیشتر تولیدکنندگان مخازن فایبرگلاس مخزن استاندارد خود را با استفاده از سیستم های رزین ارتوفتالیک می سازند.

رزین ایزوفتالیک مقاومت شیمیایی پیشرفته، مقاومت در برابر کشش، دوام و مقاومت در برابر خستگی دارد. هنگامی که به درجه بالا تری از مقاومت در برابر خوردگی نیاز است استفاده می شود. رزین های ایزفتالیک مقاومت شیمیایی، مقاومت در برابر کشش، دوام و مقاومت در برابر خستگی را افزایش داده اند. با توجه به تمام خصوصیات پیشرفته، از سیستم رزین ایزوفتالیک در طراحی مخزن مهندسی استاندارد خود استفاده می کنند تا مخزنی با دوام و ماندگاری بالا را در اختیار مشتریان قرار دهند.

·        سیستم های رزین وینیل استر:

با بالا ترین کیفیت مقاومت در برابر مواد شیمیایی و گرما، بنابراین معمولاً در مصارف صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند.

بالاترین کیفیت مقاومت شیمیایی را فراهم می کند. رزین های وینیل استر تقریباً تمام انتقال بخار رطوبت را از بین می برند، که مانعی عالی برای مهار مایعات خورنده است. رزین وینیل استر همچنین مقاومت در برابر حرارت بسیار خوبی در کنار مقاومت در برابر خوردگی ایجاد می کند. رزین های وینیل استر از نظر هیدرولیتی پایدار هستند که باعث افزایش عملکرد در مقاومت شیمیایی، مقاومت در برابر کشش، کشیدگی، دوام، مقاومت در برابر خستگی و خاصیت چسبندگی می شوند. در سراسر کشور با استفاده از وینیل استر برای ورقه ورقه کردن تمام جوش ها، اتصالات و فلنج ها ارتقا یافته است.

متخصصان در زمینه طراحی و ساخت تجهیزات کنترل بو و کنترل آلودگی هوا

گروه تولیدی و صنعتی هلدینگ صنایع برتر، در بازار پلاستیک های تقویت شده فایبرگلاس (FRP) پیشرو بوده است. ما یک مرکز تولید پیشرفته و یک کارمند پشتیبانی کامل مهندسی برای طراحی یک سیستم کنترل بوی کامل کلید چرخان داریم و  یا تجهیزات کنترل آلودگی هوا. ما کانال های لوله کشی، لوله های تحت فشار، پشته ها، دامپر ها، مخازن ذخیره سازی، دستگاه های شستشوی شیمیایی، استریپر کننده های هوا و مواد ضد عفونی کننده، جاذب های کربن، بیوفیلتر ها و فیلتر های بیولوژیکی، مخازن آب نمک، فن ها، محفظه ها را تولید می کنیم و کلیه لوازم جانبی پشتیبانی را ارائه می دهیم. ما همچنین ساخت های سفارشی و نصب شده را ارائه می دهیم.

تولیدکنندگان مخازن فایبرگلاس FRP ، از مقاومت مخزن فایبرگلاس در برابر خوردگی فایبرگلاس برای استفاده در کاربرد های مختلف استفاده و بهره برداری می کنند. مخازن فایبرگلاس مقاوم در برابر پلاستیک فایبرگلاس (FRP) ما در طیف وسیعی از اندازه ها و شکل ها در دو جهت افقی و عمودی و برای استفاده در درجه بالاتر و پایین تر موجود هستند.

مخازن فایبرگلاس FRP با استفاده از تکنیک ورقه ورقه ورقه ای یا تماس با ورقه ورقه قالب تولید می شوند. یک فضای داخلی قالب گیری شده با رزین ویژگی های مقاوم در برابر خوردگی را ارائه می دهد که از مخازن سنتی بهتر عمل می کنند. تمام مخازن فایبرگلاس FRP برای مطابقت با استاندارد های صنعت ساخته شده اند.

مخازن ساخته شده از پلاستیک تقویت شده با فایبرگلاس (FRP) فقط با استفاده از بالا ترین کیفیت مواد تولید می شوند که سال ها خدمات تعمیر و نگهداری پایین را ارائه می دهند.

تیم متخصصان هلدینگ صنایع برتر برای یافتن راه حل های با کیفیت و مقرون به صرفه برای نیاز های مخزن فایبرگلاس FRP با شما همکاری خواهند کرد.

به مهندسین هلدینگ صنایع برتر و ساخت و نصب مخازن ذخیره سازی فایبرگلاس با ظرفیت بالا در اعتماد کنید. شرکت هلدینگ صنایع برتر، مخازن فایبرگلاس را برای مصارف مختلف از جمله مخازن آتش نشانی، مخازن فاضلاب، مخازن آب آشامیدنی، مخازن آب باران و موارد دیگر تولید و توزیع می کند.

آیا در خصوص مخزن فایبرگلاس سوالی دارید؟

گروه تولیدی و صنعتی هلدینگ صنایع برتر، تولید کننده و تامین کننده پیشرو مخازن ذخیره سازی صنعتی برتر است که راه حل های سفارشی را برای نیاز های مختلف مشتریان ارائه می دهد.

این یک مقصد یک مرحله ای برای تهیه مخازن فایبرگلاس با کیفیت، مخازن استیل، مخازن برافراشته و سایر راه حل های ذخیره سازی است.

مخزن فایبرگلاس هلدینگ صنایع برتر، یک سرمایه گذاری عالی است. مخزن فایبرگلاس شرکت هلدینگ صنایع برتر با دوام و کاربردی است و در برابر شرایط شدید در فضای باز سازگار است. برای استفاده های صنعتی، خانگی و نهادی ایده آل است. مخزن آب فایبرگلاس برای جلوگیری از نشت، آزمایش شده و محتویات آن را تمیز و بدون آلودگی نگه می دارد. امروز یکی را نصب کنید و از نیاز های شما در فضای باز برای نگهداری آب مراقبت کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مخزن فایبرگلاس، فرآیند تولید مخزن فایبرگلاس و همچنین اطلاع از قیمت مخزن فایبرگلاس به سایت مخزن فایبرگلاس هلدینگ صنایع برتر مراجعه و یا با کارشناسان و متخصصان هلدینگ صنایع برتر از طریق شماره تماس های 02186127232 و 09127051674 در ارتباط باشید.


برچسب: مخزن فایبرکلاس - تولید کننده مخزن فایبرکلاس - تولید مخزن فایبرکلاس - قیمت مخزن فایبرکلاس - فروش مخزن فایبرکلاس - کارخانه مخزن فایبرکلاس - خط تولید مخزن فایبرکلاس - مخزن فایبرکلاس هلدینگ صنایع برتر - هلدینگ صنایع برتر،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۰۶:۴۱:۴۵ توسط:شرکت هلدینگ صنایع برتر موضوع: نظرات (0)

ارسال نظر توسط مدیر غیرفعال شده